Cyklovýlet s průvodcem – Údolím Losenice k Buzošné

Kašperské Hory

na kole kolem Kašperkých Hor

Vyjet na výlet na kole s průvodcem dá poznávání míst i krajiny ze sedla bicyklu jiný rozměr. Pojedete po cestách, které byste možná podle mapy nevybrali a dovíte se i to, co z tištěných průvodců nevyčtete. Vyjet si v neznámém terénu s dobrým cykloprůvodcem znamená poznat víc a zbavit se starostí. Přestože na našem trhu jsou k dispozici již docela kvalitní mapy, kvalitu povrchu a tedy náročnost z nich vždy nevyčtete, stejně jako ani nejkvalitnější tištěný průvodce nenabízí všechny informace o zajímavých místech v regionu. Cykloprůvodce vás může protáhnout cestami, které znají jen místní a ukázat místa, která se na mapu ještě nedostala. Pokud o nich umí i poutavě vykládat, máte o zážitek postaráno. Cykloprůvodce vybere trasu na míru, ale postará se o časový plán se zastávkami na jídlo i u zajímavostí.

Cena: 120 Kč za osobu Trasa: Údolím Losenice k Buzošné Délka trasy: 11,5 km Délka cyklovýletu: 2 hodiny Kapacita prohlídky: min. 5 osob, max. 10 osob

Trasa vede z náměstí po staré Rejštejnské do Rejštejna. Po zabočení doleva směr bývalá továrna France Waclawicka, údolím Losenice směr Karlina pila proti toku Losenice ke křižovatce u Buzošné. Zde pěšky možná prohlídka Buzošné. Pak zpět po silnici směr obec Červená a následně sjezdem k seismické stanici. Odtud po toku Zlatého potoka směr Amálino údolí a zpět kolem kostela Panny Marie Sněžné do Kašperských Hor.

Plakát ke stažení zde.