Ubytování a stravování i další služby

Hledáte vhodné ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi nebo restauraci pro větší skupinu osob? Níže si můžete pomocí filtru najít přesně to, co hledáte.


Pokud chcete mít seznam všech ubytovatelů a restaurací v Kašperských Horách stále při sobě, stačí si jednoduchý prospekt stáhnout.

* SPORTOVNÍ A TURISTICKÝ HOSTEL KAŠPERSKÉ HORY

* SPORTOVNÍ A TURISTICKÝ HOSTEL KAŠPERSKÉ HORY

Hostel je ideálním východiskem pro řadu turistických tras.Je umístěn přímo na náměstí Kašperských Hor.

Sportovní a turistický hostel Kašperské Hory je dostupným a kvalitním ubytováním, vhodným zejména pro sportovce a turisty. Ve dvou až čtyřlůžkových pokojích lze nalézt vedle lůžek také stoly, skříně a lampičky, zásuvky. Hostel disponuje společenskou místností, kuchyní, internetem, vnějším dvorem. Celková kapacita činí 43 míst. Většina pokojů je opatřena společným sociálním zařízením, vyjma dvou apartmánů pro 3, resp. 4 nocležníky, které mají sociální zařízení vlastní.

Apartmán Hana

Apartmán Hana

Ubytování tři minuty od centra Kašperských Hor, v klidné části, s výhledem na lyžařský areál.

Cenově přijatelné ubytování pro turisty, vášnivé sportovce, houbaře, sportovně založené rodiny s dětmi, důchodce apod. Ale samozřejmě si u nás odpočinou i lidé, kteří v dnešní době hledají klid a pohled do zeleně.
Kdo se chce cítit jako doma, může navštívit náš apartmán s rodinným přístupem k hostům. Pokud dáváte přednost klidu a tradici před atraktivními módními trendy, jste ti praví hosté pro náš apartmán. Nabízíme dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Oba mají možnost přistýlky.
Parkování je možné přímo před domem, možnost uskladnění lyží a kol v uzamčené garáži.
Příjemně se budete cítit i u venkovního posezení s grilem, nebo u táboráku. Celý objekt je plně nekuřácký, domácí mazlíčky neubytováváme. Apartmán je vhodný i pro alergiky.

Apartmán Kašperské Hory

Apartmán Kašperské Hory

Jedná se o apartmán v 1. patře domu vilového typu.

Jedná se o apartmán v 1. patře domu vilového typu s prostornou kompletně vybavenou kuchyní, dvěma ložnicemi, sociálním zázemím, po kompletní rekonstrukci. Možnost uložení lyží, kol, kočárku v uzamykatelném přístěnku, u domu prostorná zahrada k relaxaci, parkování u domu.

K dispozici maximálně 5 lůžek + dětská postýlka.

Apartmán Nerudovka

Apartmán Nerudovka

Apartmán v prvním nadpodlaží domu, který se nachází 200m od náměstí Kašperských Hor.

Nabízíme moderní a pohodlné ubytování za rozumnou cenu v hezkém apartmánu. Apartmán v prvním nadpodlaží domu, který se nachází 200m od náměstí Kašperských Hor. Apartmán je koncipován ideálně pro čtyři osoby, v případě početnějších skupin v něm může přespat až šest osob. Skládá se z předsíňky, koupelny + WC, kuchyně, obývacího pokoje a ložnice. V ložnici se nachází manželská postel a palanda, na které se pohodlně vyspí jak děti, tak i dospělí. Šířka lůžka palandy je 90 cm. K dispozici je také dětská rozkládací postýlka. Pro početnější skupiny je v obývacím pokoji pohodlný rozkládací gauč. Kuchyň je plně vybavena indukční varnou plotnou, troubou na pečení, mikrovlnkou, ledničkou, jídelním koutem a dětskou jídelní židličkou. Parkovat můžete přímo před domem. Lyže a kola lze zamknout do kóje v přízemí domu.

Apartmán Redfox

Apartmán Redfox

Ubytování v apartmánu v Kašperských Horách.

Ubytování v apartmánu nejvyšší kategorie o rozloze 130 m2 přímo na historickém náměstí Kašperských Hor. Hosté mají k dispozici : 2 ložnice, kompletně vybavenou kuchyni, velkorysý prostor obývacího pokoje / jídelny, velkoplošné LED televizory, satelitní příjem kódovaných programů v široké nabídce, přehrávače blue-ray, automatickou pračku, sušičku prádla, počítač Apple s full HD monitorem, parkování v uzavřeném dvoře/garáži…. A to vše v citlivě zrekonstruovaném prostoru domu z přelomu 16. a 17. století s gotickými klenbami. Netradiční zážitek v netradičním prostředí. ….. a internet je samozřejmě samozřejmostí… :) těšíme se na Vaší návštěvu a .. ještě něco : „nechte se taky někdy rozmazlovat … „

Apartmánový dům A. Ša

Apartmánový dům A. Ša

Ubytování nedaleko centra města v klidném prostředí se zahradou.

+420603864523 ckasa.cz asa.kasperky@gmail.com Dlouhá 104, 34192 Kašperské Hory

Nabízíme dětský koutek, společenskou místnost – sklípek, kompletně vybavené apartmány.

Kapacita 18 pevných lůžek, 10 přistýlek.

**Kontaktní osoba pí správcová Marie Šubrová ** Provozní doba po – pá 8.00 – 10.00, ne 8.00 – 12.00 Tel. kontakt +420 603 864 523

Apartmány Brusinka

Apartmány Brusinka

Ubytování v krásném prostředí na okraji Kašperských Hor o lyžařského areálu.

+420731187771 www.apartmanybrusinka.cz apartmanybrusinka@email.cz Josefa Sodomky 429, 34192 Kašperské Hory

V srpnu 2015 jsme otevřeli nový objekt, ve kterém jsou pro vás připravené dva dvoupokojové apartmány o 4 lůžkách a dva samostatné dvoulůžkové pokoje. Celková kapacita 10 lůžek.

Místo na stavbu jsme vybrali na hranici CHKO Šumava v Kašperských Horách v sousedství pastviny, přesto 5 minut na krásné historické náměstí i do lesa nebo na sjezdovku.

Pro pěší turisty, cyklisty, běžkaře i sjezdaře. Nebo jen pro toho, kdo chce odpočívat v klidu bez ruchů velkoměsta, pozorovat ptáky, zvířata co se pasou v sousedství i zvěř na louce nebo u lesa a večer sledovat hvězdy nad hlavou.