Potřebujete se ubytovat v Kašperkách nebo jejich okolí?

Máme širokou nabídku způsobů ubytování od kempů, přes hostel až k luxusním hotelům a aparmánům.

Ubytovna Dětský domov Kašperské Hory

Ubytovna Dětský domov Kašperské Hory

Pokoje s příslušenstvím jsou vhodné pro ubytování dětských kolektivů - školy v přírodě, lyžařský výcvik apod.

Náklady na pobyt je nutné uhradit předem v hotovosti!

Vítáme rezervaci alespoň 24 hodin předem.

  • 4× pokoj se společným sociálním zařízením – 220 Kč osoba/noc
  • 2× pokoj s vlastním sociálním zařízením – 250 Kč osoba/noc

Kontaktní osoba pí Eva Kadlecová

Další kontakty: +420 777 358 680

Polopenze , možnost celodenního stravování, bazén, parkování zdarma , WIFI v celém objektu zdarma

Parkoviště, půjčování kol, vyjížďky na koních, uložení kol , grilování, jídelna s terasou, kuřácká klubovna s krbem, pergola s posezením a výčepem, udírna,ohniště, doprava klientů.

Cena od: 450,– do 555,–

Penzion U Kašny

Penzion U Kašny

Ubytování v rodinném penzionu.

+420 728 509 433 www.ukasny.com info@ukasny.com Náměstí 10, 34192 Kašperské Hory

Nekuřácký penzion. Kapacita 15 lůžek – 2× dvoulůžkový, 1× třílůžkový, 1× čtyřlůžkový, 1× apartmán. Na pokojích rychlovarná konvice, lednička, koupelna.

Penzion na Habeši

Penzion na Habeši

Ubytování v soukromí na krásné samotě uprostřed lesa pod královským hradem Kašperk.

Přivítá Vás klidné a romantické prostředí nádherných šumavských lesů pod středověkým královským hradem Kašperk.

Chalupa leží v nadmořské výšce 880 m n. m. u rozcestí Nový Dvůr na místě bývalého hostince rodiny Wallischovi 5 km od horského městečka Kašperské Hory.

Nabízíme Vám

pro Vaši relaxaci i aktivní odpočinek příjemně strávené dny v rodinném penzionu na samotě uprostřed lesa s vyhlídkou na vrcholové partie Šumavy a královský hrad Kašperk.

Ubytovat se můžete

ve dvou až pětilůžkových nadstandardně kompletně vybavených apartmánech s plně vybavenou kuchyňskou linkou a s vlastním sociálním zařízením. Osobní přístup a pohodová atmosféra, příprava výletů různé náročnosti, k dispozici mapy a infomateriály. Je pro Vás připravena uzamykatelná úschovna kol i lyží. K posezení příjemná terasa, možnost grilování a opékání na otevřeném ohni. Internet – wifi zdarma. K relaxaci je možno využít saunu. Parkujete přímo u chalupy. Zákazy vjezdu na přístupové komunikaci pro naše hosty neplatí. U chalupy můžete shlédnout i nejvyšší TOTEM na Šumavě, ne-li v celé zemi. Je vytesaný na stojato do borovice stižené orkánem Kyrill. Ideální místo pro ty, kteří rádi nazují pevné boty a jen tak se toulají. Vášniví cyklisté a cykloturisté si také přijdou na své. V okolí je mnoho cyklistických a turistických tras, k vodním sportům láká řeka Otava. V zimním období pak upravené běžecké trasy. Možnost sjezdového lyžování ve Skiareálu Kašperské Hory. Ke sportovnímu vyžití láká nově postavená Multifunkční sportovní hala v Kašperských Horách. K procházkám lákají lesy plné hub a borůvek. Ideální místo pro Vaši rodinnou i romantickou rekreaci. Na milovníky historických památek se těší několik hradů. Mezi ně patři hrad Kašperk vzdálený cca 700 m od chalupy, dále hrad Rabí a Velhartice. V blízkém okolí lze probádat keltská hradiště Sedlo a Obří hrad. Úchvatný pohled na překrásnou Šumavu se Vám naskytne z blízké vyhlídky, dochované zříceniny předsunutého opevnění hradu Kašperk, Pustý Hrádek,a na druhé straně z rozhledny Na Sedle, bývalého keltského hradiště, vzdálené od chalupy 3 km.

"…máš-li srdce citlivé, duši velebnosti přírody otevřenou, vnímavou pro její krásu, staneš v němém úžasu…vzdáš hold svůj naší staré Šumavě, dojme Tě, budeš se těžko loučiti s pohledem na naše hory a budou přicházet chvíle, kdy vzdálen od ní po ní opět zatoužíš,…“